Home PageCennikInformacjeOgrzewanieSklep internetowy

Emuz Depron01


Emuz Depron02


Emuz Depron03


Emuz Depron05


Emuz Depron04


Depron - płyta izolująca

Deoron to od dawna oczekiwany, niezwykle efektywny materiał izolacyjny, nadający się zarówno do izolacji podłóg jak i ścian. Płyta Depron o zaledwie 3 mm grubości gwarantuje taką samą izolację jak: 24 mm drewna, 100 mm cegły lub 360 mm betonu.

Charakterystyka produktu

Depron to bardzo cienka płyta izolacyjna w całości wykonana z materiału wtórnego, bez freonu czy halogenu – ekologiczna. Dzięki swej unikalnej strukturze komórkowej charakteryzuje się doskonałą izolacją cieplną i odpornością na wilgoć. Płyta Depron nie przewodzi ciepła, lecz odbija je od powierzchni z powrotem do pomieszczenia. W związku z tym praktycznie nie ma strat ciepła, a wykorzystanie i oszczędność energii znacznie wzrasta. Depron nie tylko efektywnie zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu, ale również stanowi izolację przed wilgocią i zimnem. Jest to materiał, który nie gnije ani nie pleśnieje, ponieważ nie przyjmuje wody. Poza tym ma właściwości wyciszające hałas, co stwarza bardziej „cichą podłogę” w mieszkaniu. Depron jest odporny na działanie cementu, gipsu i większości środków alkalicznych oprócz rozpuszczalników organicznych.

Depron® może być używany pod

parkiet i laminat
płyty gipsowe
płyty wiórowe
maty i folie grzejne
kable grzejne

Zwiększa efekt ogrzewania podłogowego

Płyty izolacyjne Depron są niezwykle proste w użyciu – kładzie się je między podłoże, a folię lub matę grzejną. Zapewniają nie tylko idealnie równą powierzchnię, ale również zwiększają efekt ogrzewania podłogowego.

Cennik

Artykuł nr Nazwa Cena brutto
Depron 6mm 1mkw 40,00 zł
Depron 6mm karton (20 mkw) 750,00 zł

Gdy wartość zamówienia przekracza kwotę 2500 PLN (netto) wyrażoną w cenach detalicznych, to obowiązują ceny hurtowe.

Ogrzewanie podłogowe

Zab. przeciw zamarzaniu

Izolacje termiczne

Termostaty cyfrowe

Inne produkty

Idź do sklepu internet.

Copyright: Emuz Sp. z o.o. Ogrzewanie podłogowe 2005 - 2011

Projekt i wykonanie: redF5 Tworzenie stron www