EB-Therm 355

EB-Therm 355

Elektroniczny termostat sterowany mikroprocesorowo,służący optymalnej regulacji pracy ogrzewania podłogowego. Steruje ogrzewaniem w oparciu o czujnik podłogowy, powietrzny lub oba te czujniki jednocześnie. Montaż podtynkowy w standardowej puszce odgałęźnej

Więcej szczegółów


393,36 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Les clients qui ont acheté ce produit ont également acheté:

Charakterystyka produktu

EB-Therm 355 to elektroniczny termostat służący optymalnej regulacji pracy ogrzewania podłogowego, wyposażony w wyświetlacz LCD. Może pracować w jednym z trzech trybów: podłogowym (sterowanie w oparciu o czujnik podłogowy), pokojowym (sterowanie w oparciu o czujnik powietrzny) lub pokojowym z zabezpieczeniem przeciw przegrzaniu podłogi (sterowanie w oparciu o oba czujniki). Oprócz wbudowanych programów oszczędzania energii użytkownik ma możliwość tworzenia własnych ustawień.

Zastosowanie

EB-Therm 355 jest skonstruowany i przeznaczony do optymalnego regulowania wszystkich systemów ogrzewania podłogowego. EB-Therm 355 dostarczany jest w komplecie z czujnikiem podłogowym, pokrywką i przednią ramką pasującą do systemów ELJO Trend,  Merten, ELKO, Exxact Gira i Stroemfors

Termostat ma wbudowane funkcje obniżek temperatury w określonych porach, służące zmniejszeniu zużycia energii. Działając w trybie oszczędzania urządzenie automatycznie obniża temperaturę w pomieszczeniu o 5ºC, w określonych porach:

 

PROGRAM "DOM"

poniedziałek – piątek   08.30 – 15.00

poniedziałek – niedziela  23.00 – 05.00

 

 

PROGRAM "BIURO"

Temperatura zmniejsza się automatycznie o 5°C, zawsze oprócz:

poniedziałek – piątek 6.00-18.00

Użytkownik ma też możliwość samodzielnego programowania termostatu, definiując temperatury w programach weekendowym i codziennym.

Instalacja

Termostat przeznaczony jest do instalacji wtynkowej. Można go również stosować w pomieszczeniach mokrych, posiada certyfikat bezpieczeństwa SEMKO i znak CE. Jest osadzony w standardowej 65mm puszce odgałęźnej. Lokalizacja termostatu powinna zabezpieczać go przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przeciągów. Jest bardzo ważne aby czujnik podłogowy był umieszczony w plastikowej rurce (peszel) pod podłogą. Wszystkie wychodzące rurki powinny być uszczelnione.

Dane techniczne

Napięcie zasilania

230 VAC- 50Hz

Skala temperatury podłogi

+5° C do +37° C

Ograniczenie temperatury

+5° C do +45° C

Moc przekaźnika

250V / 16A / 3600W

Główny przełącznik

typ jednobiegunowy

Wskaźnik mocy

cos Φ = 1

Tolerancja

0,5° C

Skala temperatury otoczenia

5° C do +37° C

Obudowa

IP 21

Kolor

Biały

Maksymalna długość kabla czujnika

50m. 2 x 1,5 mm²

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

pomoc 

Koszyk  

jest pusty

Szukaj

Moje konto

Adres e-mail


Hasło


Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter