EB-Therm 100

EB-Therm 100

Elektroniczny termostat służący optymalnej regulacji pracy ogrzewania podłogowego. Steruje ogrzewaniem w oparciu o czujnik podłogowy, powietrzny lub oba te czujniki jednocześnie. Montaż podtynkowy w standardowej puszce odgałęźnej.

Więcej szczegółów


169,99 zł brutto

E 58 816 62

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Charakterystyka produktu

EB-Therm 100 to  elektroniczny termostat służący optymalnej regulacji pracy ogrzewania podłogowego. Może pracować w jednym z trzech trybów: podłogowym (sterowanie w oparciu o czujnik podłogowy), pokojowym (sterowanie w oparciu o czujnik powietrzny) lub pokojowym z zabezpieczeniem przeciw przegrzaniu podłogi (sterowanie w oparciu o oba czujniki).

Zastosowanie

EB-Therm 100 jest skonstruowany i przeznaczony do optymalnego regulowania wszystkich systemów ogrzewania podłogowego. Termostat może być również stosowany do regulacji innych systemów grzewczych np. ogrzewania dachowego. EB-Therm 100 dostarczany jest w komplecie z czujnikiem podłogowym, pokrywką i przednią ramką pasującą do systemów ELJO. Dołączona dodatkowa pokrywka przednia pasuje także do systemów ALKO.

Instalacja

Termostat przeznaczony jest do instalacji wtynkowej. Można go również stosować w pomieszczeniach mokrych, posiada certyfikat bezpieczeństwa SEMKO i znak CE. Jest osadzony w standardowej 65/70 mm puszce odgałęźnej. Lokalizacja termostatu powinna zabezpieczać go przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przeciągów. Jest bardzo ważne aby czujnik podłogowy był umieszczony w plastikowej rurce (peszel) pod podłogą. Wszystkie wychodzące rurki powinny być uszczelnione.

Dane techniczne

Napięcie zasilania

230 VAC(+-) 10%; 50Hz

Skala temperatury podłogi

+0° C do +45° C

Ograniczenie temperatury

+15° C do +50° C

Moc przekaźnika

250V / 12A / 2700W

Główny przełącznik

typ dwubiegunowy

Wskaźnik mocy

cos Φ = 0,3 max

Tolerancja

0,5° C

Skala temperatury otoczenia

0° C do +60° C

Obudowa

IP 21

Kolor

Biały

Maksymalna długość kabla czujnika

50m. 2 x 1,5 mm²

 

 Zobacz więcej: http://www.emuz.com.pl/ebtherm100.php

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

pomoc 

Koszyk  

jest pusty

Szukaj

Moje konto

Adres e-mail


Hasło


Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter