EB-Therm 200

EB-Therm 200

Elektroniczny termostat służący optymalnej regulacji pracy ogrzewania podłogowego. Steruje ogrzewaniem w oparciu o czujnik podłogowy, powietrzny lub oba te czujniki jednocześnie. Montaż podtynkowy w standardowej puszce odgałęźnej. Termostat posiada wbudowane programy oszczędzania energii.

Więcej szczegółów


169,99 zł brutto

E 58 816 63

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Charakterystyka produktu

EB-Therm 200 to  elektroniczny termostat służący optymalnej regulacji pracy ogrzewania podłogowego, jest rozwinięciem EB-Therm 100 i posiada wszystkie jego zalety. Może pracować w jednym z trzech trybów: podłogowym (sterowanie w oparciu o czujnik podłogowy), pokojowym (sterowanie w oparciu o czujnik powietrzny) lub pokojowym z zabezpieczeniem przeciw przegrzaniu podłogi (sterowanie w oparciu o oba czujniki).

Zastosowanie

EB-Therm 200 jest skonstruowany i przeznaczony do optymalnego regulowania wszystkich systemów ogrzewania podłogowego. Termostat może być również stosowany do regulacji innych systemów grzewczych np. ogrzewania dachowego. EB-Therm 200 dostarczany jest w komplecie z czujnikiem podłogowym, pokrywką i przednią ramką pasującą do systemów ELJO. Dołączona dodatkowa pokrywka przednia pasuje także do systemów ALKO.

Termostat ma wbudowane funkcje obniżek temperatury w określonych porach, służące zmniejszeniu zużycia energii. Działając w trybie oszczędzania urządzenie automatycznie obniża temperaturę w pomieszczeniu o 5ºC, w określonych porach:

 

PROGRAM "DOM" (obniżenie temperatury przez 37% czasu)

Od poniedziałku do piątku:W sobotę i niedzielę:

 

PROGRAM "BIURO" (obniżenie temperatury przez 61% czasu)

Od poniedziałku do piątku:

W sobotę i niedzielę:

Włączanie i wyłączanie programu obniżek wykonywane jest za pomocą przycisku. Tryb pracy termostatu sygnalizowany jest za pomocą diody. Wyboru programu obniżek dokonuje się za pomocą zworki konfiguracyjnej.

 Instalacja

Termostat przeznaczony jest do instalacji wtynkowej. Można go również stosować w pomieszczeniach mokrych, posiada certyfikat bezpieczeństwa SEMKO i znak CE. Jest osadzony w standardowej 65/70 mm puszce odgałęźnej. Lokalizacja termostatu powinna zabezpieczać go przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przeciągów. Jest bardzo ważne aby czujnik podłogowy był umieszczony w plastikowej rurce (peszel) pod podłogą. Wszystkie wychodzące rurki powinny być uszczelnione.

Dane techniczne

Napięcie zasilania

230 VAC(+-) 10%; 50Hz

Skala temperatury podłogi

+0° C do +45° C

Ograniczenie temperatury

+15° C do +50° C

Moc przekaźnika

250V / 12A / 2700W

Główny przełącznik

typ dwubiegunowy

Wskaźnik mocy

cos Φ = 0,3 max

Tolerancja

0,5° C

Skala temperatury otoczenia

0° C do +60° C

Obudowa

IP 21

Kolor

Biały

Maksymalna długość kabla czujnika

50m. 2 x 1,5 mm²

 

Zobacz więcej: http://www.emuz.com.pl/ebtherm200.php

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

pomoc 

Koszyk  

jest pusty

Szukaj

Moje konto

Adres e-mail


Hasło


Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter