Home PageCennikInformacjeOgrzewanieSklep internetowy

Emuz logo


Emuz Sp. z o.o.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe. Maty i kable grzewcze, zabezpieczenia przeciwoblodzeniowe, termostaty.

Produkty oferowane przez naszą firmę cechuje doskonała jakość i bezawaryjność. Urządzenia sprowadzane są z posiadającej wieloletnie doświadczenie w zakresie techniki ogrzewania podłogowego, renomowanej szwedzkiej firmy Ebeco AB. Oferowane systemy grzewcze są wyjątkowo bezpieczne, nie emitują promieniowania elektromagnetycznego, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i homologację Semko i CE.
Brak ogniw pośredniczących pomiędzy producentem, a importerem powoduje, że ceny produktów – mimo ich wysokiej jakości – są niezwykle umiarkowane i konkurencyjne.

Sądzę, że nie ma potrzeby przekonywania kogokolwiek, że zastosowanie ogrzewania podłogowego np. w łazience, przedpokoju czy kuchni, podnosi komfort mieszkania i jego atrakcyjność. Czyż nie miło jest po wyjściu z wanny lub spod prysznica zetknąć się z ciepłą i suchą podłogą?
Istotnym argumentem uzasadniającym zastosowanie tego typu ogrzewania, jest niezwykła prostota jego instalacji - pod każdy rodzaj podłogi. Ponieważ system jest jednostronnie zasilany, instalacja ogrzewania, zwłaszcza w trakcie budowy, nie wymaga zmian w organizacji pracy ani szczególnych kwalifikacji pracowników. Także w trakcie przeprowadzanych remontów w już istniejących mieszkaniach, instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego jest niezwykle łatwa. Nie wymaga też, poza kosztem urządzeń, innych nakładów finansowych.

Godnym uwagi jest również proponowany przez naszą firmę samoregulujący kabel grzewczy, stosowany do zapobiegania oblodzeniu podjazdów garażowych, rynien, rur spływowych, tarasów i schodów. Nie wymaga on stosowania termostatu gdyż automatycznie reguluje swoją moc w zależności od temperatury otoczenia. Jeżeli temperatura przekracza 5°C, kabel przestaje pobierać energię elektryczną.
Urządzenia grzewcze posiadają 10 letnią, a automatyka 2 letnią gwarancję.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Emuz - podpis

Ogrzewanie podłogowe

Zab. przeciw zamarzaniu

Izolacje termiczne

Termostaty cyfrowe

Inne produkty

Idź do sklepu internet.

Copyright: Emuz Sp. z o.o. Ogrzewanie podłogowe 2005 - 2011

Projekt i wykonanie: redF5 Tworzenie stron www